Organizovao press konferenciju u osam sati

Brz i žestok: Mourinho odgovarao na pitanja samo 3 minuta i 30 sekundi

Midhat Šljivak

Jose Mourinho privukao je veliku pažnju organizacijom press konferencije jutros u osam sati.

Na taj način Posebni je pokazao da je u ratu sa engleskim novinarima pred kojima se jutros nije previše zadržao.

Tako je samo kratko odgovorio na pitanja kojih je bilo ukupno šest, a konferencija za novinara je trajala svega tri i po minute.

Za 3 minuta i 30 sekundi Posebni je završio sa odgovorima i zatim je napustio salu, dok su novinari ostali u čudu.

Da nije dužan da se pojavljuje, vjerovatno bi Jose novinare ostavio bez prava na pitanja, ali ih za sada ne može izbjeći.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.