Prvi čovjek UFC-a se oglasio
White: Priča o ponuđenih 15 miliona dolara Khabibu je sr...e broj 1!
Ruski mediji objavili su jučer navodnu izjavu iz tima Khabiba Nurmagomedova da je dagestanskom borcu ponuđeno čak 15 miliona dolara za revanš sa Conorom McGregorom.
Navodno, Khabib je odbio ovu ponudu UFC-a, te im je poručio da želi da se bori sa Tonyjem Fergusonom, nakon čega bi otišao u penziju.
Nakon ove vijesti koja je preplavila svjetske medije, oglasio se i prvi čovjek UFC-a Dana White, koji je na Twitteru uz fotografiju vijesti kratko napisao:
"Ova vijest je sranje broj 1".
Tako je predsjednik najveće MMA organizacije odbacio navode o ponudi, a njemu je sigurno najviše stalo da do revanša između dvije velike zvijezde i dođe.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Ozbiljan ispit za Orlove
Srbi su kao na iglama - Zbog scena iz Rige niko ne sjedi mirno
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Evo šta je poručio grčki reprezentativac