Sjajan gol nekadašnjeg fudbalera Sarajeva

Leon Benko je odlučio natjerati navijače Rijeke da ga zamrze

Leon Benko se ovog ljeta, nakon 12 godina, vratio u rodni Varaždin i obukao dres istoimenog kluba.

Varaždin se takmiči u 2. HNL, a danas ovaj klub igra utakmicu 1/8 finala Kupa Hrvatske protiv Rijeke, kluba u kojem je nekada Leon Benko pružao sjajne partije i u čijem se dresu u sezoni 2012/2013 okitio titulom najboljeg strijelca 1. HNL.

Danas je dakle Vraždin ugostio Rijeku na svom stadionu, a nakon prvih 45 minuta rezultat na semaforu je bio 1:1.

Puljuć je već u trećoj minuti doveo goste u vodstvo, a onda je u 27. Leon Benko, nekadašnji miljenik navijača FK Sarajevo, stupio na scenu.

Uputio je iskusni napadač pravu bombu iz slobodnjaka sa ivice kaznenog prostora i "probio" golmana Rijeke Simona Slugu za 1:1.