Teren se jedva vidi
Problemi u Zagrebu: Pogledajte kako izgleda Maksimir pred utakmicu
Dinamo će večeras s početkom u 21 sat započeti svoj meč 4. kola grupe D u kojem će ugostiti Spartak iz Trnave.
Zagrepčani imaju priliku pobjedom osigurati proljeće u Evropi, ali su pred utakmicu izbili neočekivani problemi na koje se nije moglo uticati.
Maksimir je sat i po prije utakmice okupirala gusta magla. Teren se sa tribina jedva vidi, a i na terenu je jako smanjena vidljivost.
Dobra stvar za aktere utakmice je što se magla polako smanjuje kako se bliži njen početak.
Foto: Luka Šangulin/INDEX
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Oproštajan intervju od Reala