Srbijanca čeka suspenzija?
Kolarov bi mogao biti kažnjen kada se vrati u Rim, a razlog su psovke na meču protiv Sampdorije
Srbijanski reprezentativac Aleksandar Kolarov suočava se sa kaznom Italijanskog fudbalskog saveza poslije utakmice protiv Sampdorije.
Njegova Roma je taj susret Serije A dobila sa laganih 4:1, ali za Kolarova vjerovatno neće biti sve med i mlijeko nakon meča obzirom da su ga kamere 'uhvatile' kako psuje protivničkim igračima.
Kako prenose italijanski mediji, lijevog beka vjerovatno čeka suspenzija od jedne utakmice nakon štro se završi reprezentativna pauza, a ukoliko se ispostavi da će kazna biti i nešto duža, mogao bi propustiti i derbi susret protiv Intera.
Inače, Roma se nakon 12 odigranih kola u Seriji A nalazi na 6. poziciji sa 19 osvojenih bodova, a u narednom kolu gostuje kod Udinesea.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Kakve riječi teniske ikone