U posljednjem susretu 9. kola ABA lige, Igokea je na gostujućem terenu iznenađujuće savladala Mornar sa 103:97.
Iako je bh. predstavnik ostvario trijumf, svoj četvrti u ovoj sezoni a drugi u nizu, potez utakmice definitivno pripada košarkašu Mornara Landingu Saneu.
Početkom četvrte dionice, Igokea je bila u napadu i izgledalo je kao da će postići lagane poene, a onda se Francuz samo ukazao i baš brutalno blokirao košarkaša Igokee koji je završio na parketu.
Saneov potez već polako obilazi društvene mreže, a kada ga pogledate bit će vam jasno i zbog čega.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Zanimljiva izjava čelnika Modrih