Tuzlaci će potražiti novog trenera
Salines ostao bez trenera: "Dragi naši, s nama nikad nije dosadno!"
Amel Šaćirović i Maid Horozović nisu više treneri malonogometnog kluba Salines iz Tuzle.
Šaćirović i Horozović odlučili su da ostupe s trenerskih pozicija kako bi izazvali pozitivan šok u ekipi, koja je imala dva nezgodna poraza.
Iz Salinesa su poručili da će njih dvojica ipak biti i dalje uz Salines i dio proijekta, a za sada nije poznato ko će voditi ekipu u ostatku sezone.
"Neće ovo biti jedina promjena, jer nije u redu da sva krivica pada na trenerska pleća. To je Uprava već procijenila, tako da na polusezoni imamo pune ruke posla! Uglavnom dragi naši, s nama nikad nije dosadno! Zato i jesmo to što jesmo -Jarčevi!", poručili su iz tuzlanskog kluba.
Salines nakon sedam kola ima tri pobjede, dva remija i dva poraza i zauzima šesto mjesto s 11 bodova, dok lider Mostar SG Staklograd ima 16 bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz