Premijer liga BiH

"Kapiten tako ne reaguje, zar je bitan jedan faul ili aut?"

Trener KMF Tango Mirko Čampara za SportSport.ba

Nemile scene obilježile su sinoćnji meč 10. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Centar i KMF Tango. Naime, kod rezultata 2:1 za domaće, kapiten gostujućeg tima Dragan Ikonić nezadovoljan jednom sudijskom odlukom udario je sudiju Romea Primorca iz Ljubuškog, koji se odmah našao na podu.

Nova sramota na bh. terenima: Igrač Tanga nokautirao sudiju

Nevjerovatne scene

Utakmica 10. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Centra i KMF Tango prekinuta je u 17. minuti kod rezultata 3:1 za MNK Centar. Razlog prekida je udaranje sudije Romea Primorca iz Ljubuškog od strane kapitena gostiju Dragana Ikonića.

Nevjerovatna scena na meču u Sarajevu. Igrač je iskalio nezadovoljstvo tako što je nokautirao sudiju.

Salines upisao nove bodove protiv Leotara

Tuzlaci izbili u sami vrh tabele novom pobjedom

U okviru 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u futsalu u Mejdanu su se sastale domaća ekipe Salinesa i ekipa MNK Leotara iz Trebinja. U jednoj zanimljivoj utakmici slavili su domaći futsaleri rezultatom 3:1 (1:1).

Salines siguran u Mejdanu

Radin: Respektujemo Brotnjo, ali smo kvalitetniji tim

Igrač MNK Mostar SG

Pretposljednju utakmicu u najuspješnijoj godini u klupskoj historiji, Mostar SG Staklorad odigrat će sutra (petak) u dvorani USRC Midhat Hujdur – Hujka, a protivnik ovog puta je tim Brotnja.

Brotnjo u sjajnom meču bolje od Nevesinja

Devet pogodaka i dosta uzbuđenja u Čitluku

U posljednjem meču 9. kola Premijer futsal lige BiH futsaleri Brotnja savladali su KMF Nevesinje 5:4 (1:1).

Zrinjski i Centar podijelili bodove

Derbi 9. kola

Derbi 9. kola Futsal Premijer lige odigrali su sinoć MNK Zrinjski i MNK Centar iz Sarajeva.

Mostar SG Siguran protiv Seljaka

Mostarci nastavili sa sjajnim igrama

Aktuelni prvak Mostar SG Staklorad slavio je danas sigurnu pobjedu u 9. kolu Premijer futsal lige BiH nad MNK Seljak iz Livna rezultatom 5:2.

Handžić: Presudilo je naše iskustvo

Junak pobjede MNK Centar

Pobjedu MNK Centar nad KMF Tango (4:3) i prolaz dalje u četvrfinale Kupa BiH u futsalu donio je Amel Handžić pogotkom minutu prije kraja meča.

Mostarci uvjerljivi protiv Željezničara

Mostar SG izborio prolaz dalje

Ubjedljivim trijumfom nad Željezničarom ostvarenim večeras u dvorani USRC Midhat Hujdur – Hujka rezultatom 6:2, Mostar SG Staklorad plasirao se u četvrtfinale Kupa BiH u futsalu.

Gosto: Forma je u usponu, želimo pobjedu nad Željom

Igrač Mostar SG Staklorada

Mladi Samir Gosto pravo je osvježenje za tim Mostar SG Staklorada.  Jedan od najperspektivinijih igrača u BiH u redove aktualnog prvaka BiH u futsalu došao je iz Fudbalskog kluba Velež, a njegova odluka da veliki zamijeni malim terenom pokazala se kao ispravna.