Želi više da igra

Nedavno stigao u United, a već je napao Mourinha

Endin Čaušević

Brazilski fudbaler Fred ljetos je stigao u Manchester United kao veliko pojačanje iz Shakhtara, ali se nije baš naigrao na Old Traffordu.

United je uložio veliki novac na dovođenje Freda kojeg su platili preko 55 miliona eura, ali se Brazilac nije previše naigrao. U posljednje vrijeme Jose Mourinho ne računa na brazilskog veznjaka zbog čega je Fred otvoreno izjavio da nije sretan u Unitedu, te da je očekivao drugačiju situaciju kada je stigao u klub.

Fred je izjavio da je tužan što se nije našao na spisku reprezentacije Brazila, ali zna da je to zbog toga što ne igra u Unitedu. Brazilac je poručio da je veoma frustriran zbog toga, ali da će sigurno naći način kako da izađe jači iz ove situacije.

"Igrao sam jako malo u Manchester Unitedu i normalno mi je što me selektor Tite nije zvao. Naporno treniram, ali to niko ne vidi jer se prate samo utakmice. Veoma sam frustriran zbog svega i moram nekako naći način da se izborim s ovom tugom i izađem jači iz svega", rekao je Fred.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.