Je li Jose Mourinho pronašao pravi recept za igru svog tima u ostatku sezone, vidjećemo u narednom periodu (Foto: EPA)

Premier liga, 16. kolo

Manchester United moćan kao nekad, Arsenal spektakularnim golom do tri boda

Manchester United odigrao je danas najbolju utakmicu sezone i na Old Traffordu je razbijena ekipa Fulhama sa 4:1.

Ekipa Josea Mourinha je izgledala moćno. Fulham je doslovno pregažen, a vrlo lako su Crveni đavoli mogli zabiti i više od četiri gola.

Golijadu na Teatru snova otvara Ashley Young fantastičnim golom u 13. minuti, da bi Juan Mata u 28. minuti povećao prednost domaćeg tima na 2:0.

Redale su se šanse pred golom Sergija Ricca, a u 43. minuti konačno gol postiže i Romelu Lukaku za visokih 3:0.

Fulham se malo vratio u igru u 67. minuti. Kamara je pogodio sa penala, ali već minut kasnije tim iz Londona ostaje bez Zamba koji je isključen.

Tačku na ovaj meč stavio je Marcus Rashford u 82. minuti meča, te je United stigao do uvjerljive pobjede, a interesantno je da je Paul Pogba kompletan meč odgledao sa klupe.

Arsenal je uz dosta muke slomio Huddersfield i upisao je pobjedu od 1:0.

Gol odluke postignut je u 83. minuti, a spektakularno škaricama je gol postigao Lucas Torreira za trijumf Topnika.

Sead Kolašinac je odigrao kompletan meč za Arsenal koji igra zaista čudesno.