Štoper Wolfsburga Ricardo Costa do kraja sezone će provesti na posudbi u Lilleu. Portugalac se na ovaj korak odlučio u želji da igrama izbori mjesto u portugalskoj reprezentaciji na SP.
28-godišnjak će na ljeto postati slobodan igrač i moći će potražiti novu sredinu bez odštete. Prema pisanju španskog Super Deportea on će na ljeto sigurno postati novi igrač Valencije.
Ricardo Costa je već u ovom zimskom prelaznom roku bio blizu Valencije, ali su se u klubu s Mestalle odlučili da sačekaju ljeto kada će Costa biti slobodan igrač.
Trenutno u Valenciji pozicije štopera čvrsto drže Marchena, Dealbert i Navaro, a prema informacijama iz uprave Valencije jedan od njih će u junu napustiti klub i tako će se otvoriti prostor za Ricarda Costu.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Zakopane ratne sjekire?