Manchester United odavno nije igrao ovakav fudbal...

Solskjaer preporodio Crvene đavole

Jose gledaš li ovo? United igra fantastično!

Cardiff je smanjio protiv Manchester Uniteda na 1:2 u 38. minuti, ali kratko je trajala radost domaćih jer je već u 41. minuti Anthony Martial pogodio za 1:3.

Nakon sjajnih golova Rashforda i Herrere, domaći tim je u 38. minuti smanjio rezultat na 1:2 sa penala kojeg je skrivio Marcus Rashford.

Napadač Crvenih đavola je igrao rukom u kaznenom prostoru, sudija je to vidio i pokazao je na bijelu tačku. Precizan je Camarasa za 1:2.

Ipak, u 41. minuti United ponovo šalje loptu u mrežu domaćeg tima. Pogodio je Martial nakon sjajne akcije za 1:3.

Pitanje je samo gleda li ovaj meč Jose Mourinho?