Bh. stručnjak u potrazi za angažmanom
Mulalić napustio Rudar
Bh. stručnjak Edis Mulalić sporazumno je raskinuo saradnju Rudarom iz Pljevlja.
Rudar je na zimsku pauzu otišao sa osmog mjesta i ima 22 osvojena boda, ali je Mulaić odlučio dići sidro. Već ranije desio i odlazak par nogometaša, pa je situacija u timu iz Pljevljka veoma teška.
Odlazak Mulalića potvrdio je predsjednika Rudara Muhamed Gerina.
"Poznato je da je bila namjera Rudara da se zadrži Edis Mulalić na klupi Rudara, nismo uspjeli u toj namjeri u konkurencije renomiranih klubova iz regiona koji su zainteresovani za njegove usluge. Da ponovim da je saradnja bila obostrano korektna i želimo Edisu puno sreće u nastavku karijere", kazao je Gerina za službenu stranicu kluba.
Prozivka nogometaša Rudara zakazana je za 15. januar. Do tada će biti imenovan novi šef struke.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Prisutnima se obratio i Vrabac