Od transfera Marca Asensija, kako stvari stoje, neće biti ništa.
Brojni mediji prethodnih sedmica su špekulisali kako je 22-godišnji nogometaš na izlaznim vratima Real Madrida, te da bi svoju karijeru mogao nastaviti u Interu, međutim Horacio Gaggioli koji vodi brigu o Asensijevoj karijeri je odbacio to.
"Marco je počastvovan što postoji interesovanje kluba kao što je Inter. Koliko ima istine u tome, stvarno ne znam, ali u ovom momentu moj igrač nema namjeru da napusti Real", kazao je Gaggioli.
Asensio u svom ugovoru ima klauzulu prema kojoj može otići samo ukoliko se pojavi klub koji je spreman platiti 115 miliona eura na ime obeštećenja.
Podsjećamo, ove sezone Asensio je za Real Madrid u 25 nastupa postigao četiri pogotka i ubilježio isto toliko asistencija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Rossonerima baš sada treba