Mušija potvrdio da ponude pristižu u klub
Da li FK Mladost može zadržati Petra Boju?
Kvalitetne igre u prvom dijelu sezone i šesto mjesto donijele su mnogo interesovanja klubova iz naše zemlje, ali i inostranstva za nogometaše Mladosti iz Doboja kod Kaknja.
Sjajnu polusezonu iza sebe ima 21-godišnji Petar Bojo koji je u 17 utakmica dodao po tri pogotka i isto toliko asistencija.
Kao nagradu Bojo je dobio i poziv selektora naše mlade reprezentacije Vinka Marinovića i jasno je da će prvotimac Dobojlija u narednom periodu biti jedna od glavnih uzdanica mlade reprezentacije.
Veliko je pitanje da li će navijači Mladosti 21-godišnjaka i u narednom periodu gledati u dresu njihovog kluba. Naime, na adresu Mladosti za ovog nogometša pristigle su dvije ponude iz Premijer lige te jedna iz inozemstva, a sve bi trebalo biti jasnije u narednim danima.
Bojo sa Mladosti ima ugovor do ljeta 2020. godine, te bi Dobojlije sigurno svoju 'zlatnu koku' dobro unovčile.
Da se ponude pristigle potvrdio je za SportSport.ba prvi čovjek Mladosti Mensur Mušija koji je nije htio govoriti o imenima klubova, ali kratko je kazao da ponuda za njegove prvotimce ne nedostaje.
Istakao je uvjerenje da će FK Mladost konačno napraviti dobar posao kada je u pitanju prodaja igrača, te ove zime napuniti svoju kasu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
Legenda Uniteda o nekad velikom rivalu
Veliki Wayne Rooney otvorio oči ljudima iz Manchestera, razlog je Edin Džeko: "Ne dobija priznanje"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Donio odluku