Švicarski teniser Roger Federer se poslije dvije godine vraća na turnir Serije 500 u Dubaiju.
Federer je osvojio sedam titula u Dubaiju, a organizatori su saopštili kako će Švicarac ove godine nastupati na ovom turniru.
On će krajem februara igrati na turniru u gradu u kojem živi nekoliko mjeseci godišnje i gde je ukupno učestvovao 13 puta, ali prošle godine nije igrao.
Federer je pored sedam titula izgubio i dva finala u Dubaiju, a u posljednjem finalu 2016. godine pobijedio ga je Novak Đoković.
Aktuelni prvak Dubaija je Španac Roberto Bautista Agut.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Pomaže Rossonerima i van terena