Prijeteljski meč

ZAVRŠENO: FK Sarajevo - FK Olimpik 3:1

FK Sarajevo i FK Olimpik odigraće danas pripremni meč u Trening centru u Butmiru.

92' - Kraj u Butmiru i zaslužena pobjeda Sarajeva rezultatom 3:1.

91' - Ofanziva Olimpika u posljednjim minutama, ali nema promjene rezultata.

88' - Odličnu akciju udarcem pored gola završava Handžić, ali gol svakako ne bi važio jer je označen ofsajd.

86' - Resić se našao pred golom Olimpika, ipak sviran je ofsajd. Mogla je ovo biti odlična šansa za Sarajevo.

84' - Još jedno opasno ubacivanje pred gol Sarajeva. Odbrana na mjestu.

82' - Nezgodan udarac prema golu Sarajeva. Ipak, nema promjene rezultata.

78' - Opasna kontra Olimpika, ali oštar centaršut sa lijevog boka hvata golman Sarajeva.

72' - Sarajevo i dalje nešto ofanzivnije.

65' - GOOOOOOL, Đani Salčin zabija za 3:1.

63' - GOOOOOOL. Cruz zabija za 2:1.

60' - Sat vremena igre. I dalje je 1:1.

52' - Otvoreno se igra i u nastavku, ali nema još pravih šansi.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

45 - Kraj prvog dijela.

45' - GOOOL! Adnan Osmanović pogađa za 1:1.

40' - GOOOOL! Aladin Šišić pogađa za vodstvo Sarajeva od 1:0.

36' - Još jedan pokušaj Olimpika, lagano hvata golman Sarajeva.

31' - Dobra akcija Šišića, ubacio je za Handžića koji se ne snalazi pred golom i propada veliku šansu.

23' - Veći posjed lopte ima Bordo tim, ali mreže još uvijek miruju.

16' - Dupovac u odličnoj šansi, ali glavom šutira pored gola sa samo pet metara!

13' - Šut u okvir gola Sarajeva lagan plijen za Džafića.

12' - Amer Dupovac je požutio nakon što je zaustavio prodor igrača Olimpika prema golu.

10' - Sarajevo nešto konkretnije u početnih 10 minuta. Još uvijek nema pravih šansi.

5' - Nema uzbuđenja na otvaranju meča.

1' - Počeo je meč!

Susret počinje od 14:00 sati, a možete ga gledati na zvaničnom YouTube kanalu FK Sarajevo.