Fantastičan gol Baileya

Mogu li Bavarci do preokreta

Leverkusen preokrenuo protiv Bayerna, fantastičan pogodak Baileya

S. Pašalić

U okviru 20. kola njemače Bundeslige svoju utakmicu igraju Leverkusen i Bayern, a trenutni rezultat je 2:1 za domaće.

Bayern je do vodstva stigao u 41. minuti kada je Goretzka pogodio za vodstvo Bavarca.

Početkom drugog poluvremena domaći su napravili veliki pritisak na gol gostiju, a to im se isplatilo u 53. minuti.

Kingsley Coman je napravio prekršaj na nekih 25 metara od gola i dosuđen je slobodan udarac kojeg je izveo Leon Bailey i fantastičnim udarcem matirao nemoćnog golmana gostiju za 1:1.

U 63. minuti Leverkusen je stigao do preokreta kada je Volland pogodio za 2:1. Vidjet ćemo mogu li Bavarci preokrenuti ovaj rezultat.