Šišanje prije treninga
Bh. reprezentativci se 'sredili' za Armeniju i Grčku
Fudbalska reprezentacija BiH jučer se okupila u Sarajevu, a Zmajevima u narednim danima slijede dva važna ispita.
Prvo će izabranici Roberta Prosinečkog u subotu navečer odmjerti snage s Armenijom na Grbavici, a u utorak će u Zenici ugostiti Grčku i imaju priliku da sa dvije pobjede otvore kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.
Zmajevi su se jučer okupili i već su odradili prvi trening, a pred današnji trening nekoliko bh. reprezentativaca odlučilo se za šišanje.
Dobro raspoloženi Zmajevi dobili su nove frizure, pa se nadamo da će 'dotjerani' ipak na kraju slaviti bitne pobjede na otvaranju kvalifikacija za EP.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Danas je sve mnogo drugačije