Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur predao je meč drugog kola Mastersa u Miamiju.
Džumhur je prije početka meča danas predao Marcu Cecchinatu, pa Italijan bez borbe ide dalje.
Šteta, Damir je sasvim sigurno mogao da prođe Cecchinata i da napravi dobar rezultat, ali povrede su mu u posljednje vrijeme ozbiljan problem.
"Nažalost, moram da objavim da sam prisiljen da se povučem sa @miamiopen zbog povrede leđa koju sam dobio u meču prvog kola. Pokušao sam sve što sam mogao da to popravim, ali bol je prejaka. Nadam se da ću uskoro biti bolje. Hvala svim navijačima na podršci!", napisao je Džumhur.
Podsjećamo, naš teniser je u prvom kolu pobijedio Eubanksa u tri seta, dok je Cecchinato bio slobodan.
Italijana u trećem kolu čeka duel s boljim iz meča Andujar - Goffin.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Pronađen sumnjiv paket
Drama u Rigi pred utakmicu Srbija - Finska · Udarna vijest
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku