Furija dosta teže od očekivanog stigla do pobjede
Sergio Ramos panenkom donio sva tri boda reprezentaciji Španije
Reprezentacija Španije je u okviru grupe F kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine na Mestalli savladala Norvešku sa 2:1.
Španija je praktično od prve minute krenula u napad na gol Norvežana i već u 16. minuti je na asistenciju Albe, Rodrigo postigao gol za 1:0.
Furija je i nakon postignutog gola nastavila dominirati i pokušavala stići do drugog gola, ali je Norveška u 31. minuti propustila stopostotnu priliku za izjednačenje kada je Elyounoussi sa dva metra promašio prazan gol Španaca.
U nastavku su Norvežani stigli do izjednačenja nakon što je King u 65. minuti sa bijele tačke postigao gol za 1:1.
Ipak, samo šest minuta kasnije dosuđen je i penal za Španiju, a siguran egzekutor je bio Sergio Ramos koji je popularnom panenkom postigao gol za vodstvo od 2:1.
Španci su nakon toga uspjeli sačuvati taj rezultat i stići do sva tri boda u prvoj utakmici u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Čeka nas dosta uzbuđenja