Novi gol bh. internacionalca

Haskić zabio 18. gol, Radnički sve bliže Crvenoj zvezdi

Fudbaleri Radničkog slavili su protiv Crvene zvezde sa 1:0 u 28. kolu Superlige Srbije.

Radnički igra fantastično i ove sezone je u 28 mečeva upisao samo jedan poraz, a do 22. pobjede je stigao u duelu s Radom.

Nišlije su povele golom Nermina Haskića već u drugoj minuti. Bh. internacionalac je tako stigao do 18. gola i ubjedljivo je prvi strijelac prvenstva.

Haskić je igrao do 75. minute, a domaćinu je tri boda ovjerio Drinčić golom u 69. minuti.

Radnički je na čak 18 bodova prednosti u odnosu na trećeplasirani Čukarički, a vodećoj Zvezdi primakao se na samo četiri boda.