Watford je fantastičnim preokretom protiv Wolverhamptona stigao do finala FA Kupa.
Wolvesi su u 62. minuti imali dva gola prednosti u polufinalnom duelu, ali je Watford do kraja uspio da izjednači, a zatim i da slavi u produžetku.
Pažnju je svakako privuklo i slavlje napadača Wolverhamptona Raula Jimeneza kod drugog gola u 62. minuti.
Stavio je ovaj napadač masku na glavu i tako proslavio gol, da bi mu nakon utakmice fudbaler Watforda Troy Deeney odlučio očitati bukvicu.
"Drago mi je što je stavio masku. Sad je može nositi i van s obzirom na to da je gubitnik", rekao je Deeney.
Finale FA Kupa na programu je 18. maja, a u njemu će Watford igrati protiv Manchester Cityja.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Navijači u službi politike