Nekadašnja zvijezda engleske Premier lige Darren Bent uhapšen je zbog kućnog nasilja.
Bent, koji sada radi kao stručni konsultatn Sky Sporta, dobio je anonimni poziv u kojem mu je saopšteno da je drugi muškarac u kući sa njegovom ženom Kristy.
To se na kraju i ispostavilo kao tačno. Zatekao je Bent 31-godišnju suprugu u krevetu sa drugim čovjekom nakon čega je poludio.
Interesantno, Bent je ušao u kuću i naredio je čovjeku da ode. Izašao je kako bi mu dao vremena da napusti objekat, a zatim je krenuo u obračun sa suprugom.
Reagovala je policija. Bent je uhapšen i završio je iza rešetaka zbog ovog incidenta.
Kristy Maclaren je u ovom obračunu ostala i bez skupocjenog prstena. Prijavila je nestanak 600.000 funti vrijednog komadića od dijamanata.
Interesantno je svakako da je Kristy prethodnih mjeseci optuživala Darrena za prevaru. Navodno je imala i dokaze zbog kojih su se i na određeni period rastali.
Ipak, očigledno Darren nije želio da suprugu vidi sa drugim, pa je odlučio reagovati nakon svega, ali to mu nije donijelo ničega dobrog.
Završio je Bent u policiji. Dobar dio dana je proveo iza rešetaka i protiv njega će biti pokrenut postupak.
Promo
Popularno
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Kraj za bh. tim na Eurobasketu
Tragedija Zmajeva u Rigi: BiH vodila veći dio utakmice, pa na kraju poražena od Poljske
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz