Real je bio dosta opasniji u prvom poluvremenu, ali i Getafe je imao svoje šanse, međutim nije bilo golova u prvom dijelu utakmice.

Špansko prvenstvo

Getafe remizirao sa Real Madridom i ugrozio sebi četvrtu poziciju

Esmer Oštraković

Večeras je odigrana utakmica 34. kola prvenstva Španije, a Getafe je kod kuće odigrao 0:0 sa Real Madridom.

Obzirom da je nešto ranije pobjedu ostvarila Sevilla, Getafe je ovim remijem sebi ugorzio tu treću četvrtu poziciju, te se nastavlja borba između njih i Seville za izlazak u Evropu.

Također, i u drugom poluvremenu gosti su bili dosta konkretniji, ali večeras nije viđen niti jedan gol na utakmici.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Real je nakon ove utakmice ostao na trećem mjestu, te sada ima sedam bodova zaostatka za Atletico Madridom.