U 31. kolu njemačkog šampionata Hoffenheim našeg Ermina Bičakčića je ubjedljivo poražen.
Hoffenheim je bio u sjajnoj formi, nanizao je nekoliko pobjeda, ali za vikend je uslijedio domaći poraz od Wolfsburga (1:4), koji je spriječio Bičakčića i društvo da se približe mjestu koje vodi u Ligu prvaka.
Na ubjedjiv poraz i debakl ništa nije slutilo, jer je Hoffenheim bio taj koji je prvi poveo. Uz to je već u 15. minuti Andrej Kramarić promašio penal i propustio priliku da postigne gol za 2:0 na otvaranju meča.
Prema mišljenju Bičakčića, to je i prelomilo susret.
"Sve je bilo nekako letargično i uspavano. Dobro smo počeli, trebali smo voditi 2:0, a onda je Kramarić promašio penal. Bilo je to psihološki veoma teško za podnijeti", rekao je Bičakčić, prenose njemački mediji.
Kramarić je putem društvenih mreža poručio navijačima da ih nastave podržavati kako bi ostvarili ono što su zacrtali, a na objavu je reagovao upravo Bičakčić, koji mu je poručio: "Vamos brateee".
Po običaju, naš fudbalski reprezentativac je i ovu utakmicu počeo od prve minute, a specijalizirani portal sofascore.com mu je od svih Hoffenheimovih defanzivaca na kraju dao najveću ocjenu - 7.2.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Specijalni pred novom avanturom