Da li je postajao faul nad veznjakom Sarajeva?

Stanojević burno protestvovao, sudijska pištaljka se nije čula

Nakon prvih 45 minuta prvog duela finala Kupa BiH na Koševu Sarajevo ima prednost od 2:0 nad ekipom Širokog Brijega.

Odlično su domaći igrali u prvom poluvremenu i zasluženo stigli do prednosti od dva gola, ali su u finišu prvog dijela smatrali da je sudija trebao dosuditi penal za Sarajevo.

Miloš Stanojević je bio u duelu sa jednim fudbalerom Širokog na ivici kaznenog prostora. Veznjak Sarajeva je smatrao da je oboren, te je tražio kazneni udarac.

Ipak, sudija se nije oglasio, a i da jeste vjerovatno ne bi pokazao na bijelu tačku jer se čini da je duel bio van kaznenog prostora Širokog.