Posljednji ispit za Plave ove sezone
Željezničar bez četvorice otputovao u Tuzlu
Fudbalere Željezničara sutra očekuje posljednja utakmica u ovoj sezoni, a protivnik je Tuzla City.
Plavi su danas otputovali u Lukavac gdje će boraviti i trenirati do utakmice.
U konkurenciji za utakmicu neće biti povrijeđeni Sinan Ramović i Antonio Pavić, nedavno operisani Mladen Veselinović, te Anel Šabanadžović koji ima suspenziju zbog tri žuta kartona.
Utakmica između Tuzle City i Željezničara igra se na Tušnju u 17 sati uz prenos na Moja TV.
Glavni sudija je Sabrija Topalović, a pomoćnici Almir Huskić i Goran Dujak.
Podsjetimo, Plavi će sezonu okončati na četvrtom mjestu, ali sa nestrpljenjem očekuju odluku Drugostepene komisije za licenciranje kada će saznati da li će dobiti licencu za takmičenje u Evropi.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Trijumf u Novom Pazaru