Sve veći broj navijača Bosne i Hercegovine može se sresti na ulicama Torina, grada u kojem će večeras selekcija naše zemlje odmjeriti snage sa Italijom u okviru kvalifikacija za EP.
Kao i na svakom gostovanju, reprezentacija Bosne i Hercegovine će imati veliku podršku i na stadionu Juventusa.
U Torino su već stigli brojni bh. navijači iz svih krajeva naše zemlje, ali i svijeta.
Jedna grupa iz Ključa je u Torino ponijela i veliku zastavu BiH, a ista im je dobro poslužila kada im je zatrebao predah.
Tako je nekoliko navijača svoj "rekvizit" iskoristilo kako bi mogli malo odmorili od cjelodnevnog "lutanja" po Torinu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići