Sarajevo otputovalo u Sloveniju
Husref Musemić: Izgubili smo jedan dan, ali najbitnije je da idemo
FK Sarajevo otputovao je na pripreme u Sloveniju.
Bordo ekspedicija danas je krenula ka odredištu, ali sa danom zakašnjenja zbog problema u isplatama plata za fudbalere.
Na kraju je sve riješeno i šampion Bosne i Hercegovine se zaputio u Sloveniju, gdje će se u narednom periodu pripremati za predstojeću sezonu.
Trener Husref Musemić je pred put kratko rekao:
"Izgubili smo jedan dan zbog nekih problema koji su riješeni. Najbitnije je da idemo, da radimo, da treniramo i da sve ovo neće ostaviti traga u našem radu i u utakmicama koje slijede", rekao je Musemić.
Za vrijeme boravka u Rogaškoj Slatini planirane su tri utakmice. U ponedjeljak 23. juna zakazana je utakmica protiv FK Partizani, tri dana poslije Bordo tim će odmjeriti snage sa FC Slovacko, a 30. juna izabranike Husrefa Musemića očekuje prijateljska utakmica protiv NK Domžale.
U Sloveniju su otputovali sljedeći igrači: Kovačević, Dizdarević, Dupovac, Lazić, Kurdić, Šabanović, Mustafić, Hebibović, Hodžić, Šišić, Gavrić, Tatar, Velkoski, Ahmetović, Milanović, Rahmanović, Salčin, Handžić, Đokanović, Imamović, Hasanović, Dervišagić i Crnički.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine