Bh. košarkaš nasmijao objavom na Twitteru
Objavili kad se Nurkić vraća na parket, a stavili fotografiju igrača Tottenhama: "Sad sam fudbaler"
Najbolji bh. košarkaš Jusuf Nurkić na početku doigravanja minule sezone NBA lige doživio je težak prelom noge.
Nurkić je propustio doigravanje Portland Trail Blazersa jer je doživio težak prelom noge i bilo je već tada jasno da našeg košarkaša čeka duga pauza.
Američki mediji objavili su jučer da bi se Nurkić na parket trebao vratiti početkom naredne godine, tačnije u februaru 2020. godine. U Portlandu ne žele žuriti s njegovim oporavkom jer su svjesni o kakvoj povredi se rade.
Još uvijek nije poznato kada će bh. košarkaš početi s laganim treninzima, no ono što mnoge oduševljava jeste da njegov duh nije slomljen što Nurkić dokazuje objavama na Twitteru.
Naime, jedan američki mediji prenio je vijest da se Nurkić na parket vraća u februaru, ali su stavili pogrešnu sliku. Umjesto Nurkićeve bila je fotografija fudbalera Tottenhama, Sergea Auriera, što je nasmijalo i bh. košarkaša.
"Pretpostavljam da igram fudbal sada", poručio je Nurkić putem Twittera.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ne žele ga gledati u Kataru