Bh. predstavnik ima sigurnu prednost
Kao da im lekcija u Banjoj Luci ništa ne znači: Slovaci su baš potcijenili Radnik
Radnik će večeras imati historijsku šansu da se večeras plasira u drugo pretkolo Evropske lige.
Klub iz Bijeljine je prije sedam dana održao fudbalsku lekciju Spartaku iz Trnave, ali čini se da to Slovacima nište ne znači.
Izabranici Mladena Žižovića su bili veoma učinkoviti u napadu, dok su u fazi odigrali izuzetno disciplinovano te svojim protivnicima nisu praktično dopustili da urade bilo šta.
Međutim, u analizi utakmice slovačkog portala Šport.sk Radnik je potcijenjen pošto je bh. predstavniku dato svega 3 % šansi da večeras može pobijediti.
Slovaci su ubijeđeni da će Spartak doći do pobjede jer prema njihovim procjenama za to imaju 96 % šansi, dok je preostalih 1 % "rezervisano" za remi.
Da li su Slovaci bili u pravu saznat ćemo večeras oko 22:30 kada bi trebao biti završen ovaj duel.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija Hrvatske
Dalić zbog njih godinama trpio kritike, a večeras je dočekao najslađu osvetu: "Meni je to svetinja"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Fenomenalan turnir je odigrao bh. reprezentativac
Bosno i Hercegovino, imaš čime da se ponosiš: Edin Atić među pet najboljih u Evropi!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Ubrzo će ipak sve biti kako treba