Blaž Slišković danas protiv Pepa Guardiole
Nekadašnji selektor reprezentacije BiH i dugogodišnji trener HŠK Zrinjski Blaž Slišković danas pred sobom ima zanimljiv izazov.
Popularni Baka nedavno je preuzeo ekipu Kitchee SC iz Hong Konga, a danas će imati zaista veliki izazov, jer će njegov tim u prijateljskom meču snage odmjeriti sa engleskim prvakom Manchester Cityjem.
Slišković će tako na suprotnoj strani imati legendarnog Pepa Guardiolu. Bit će to sasvim prava prilika da vidi koliko njegov tim može, ali svakako da je engleski prvak ogroman favorit.
"Meč sa Cityjem će puno pomoći u poboljšanju statusa igrača i povećanju iskustva kod mladih fudbalera. Iako je utakmica revijalna, nadam se da ćemo pokazati sposobnost da pariramo Manchester Cityju", istakao je pred utakmicu Slišković
Ovo je sasvim sigurno velika čast i za Baku da će voditi tim protiv Guardiole i Cityja, nešto čemu se do samo prije nekoliko mjeseci nije mogao nadati.
Suret Ktichee - Manchester City igra se od 14 sati...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Oglasio se legendarni fudbaler