Manchester United ostvario minimalnu pobjedu protiv Intera, City na penale poražen od Wolverhamptona
Drugi tim iz Manchestera, ekipa Cityja igrala je prijateljsku utakmicu protiv Wolverhamptona, u kojoj je naravno dominirala.

Prijateljske utakmice

E. Oštraković

Danas su rivali iz Manchestera igrali prijateljske utakmice u kojima su ostvarili polovičan učinak.

Manchester United ostvario je minimalnu pobjedu protiv Intera rezultatom 1:0, dok je City nakon penala poražen od Wolverhamptona.

Engleski tim je dominirao tokom cijelog susreta, ali jedini gol viđen je u samoj završnici utakmice.

Postigao ga je mladi Greenwood u 76. minuti, te je tim golom donio pobjedu Manchesteru protiv Intera.

Ipak, golovi nisu vidjeli, a najbolju šansu da promijeni rezultat imao je Sterling u 21. minuti kada nije uspio da realizuje penal.

Na kraju su pobjednika odlučili jedanaesterci koje su bolje izvodili igrači Wolverhamptona, te su ostvarili pobjedu.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: