Vraća se u Njemačku
Mandžukić odbio Manchester, ali sada je spreman za spektakularan transfer
Napadač Juventusa Mario Mandžukić razmatra mogućnost odlaska na posudbu u Bayern s opcijom kupnje nakon što je odbio Manchester United.
Kako javlja više izvora, sve je bilo spremno za odlazak iskusnog napadača na Old Trafford za 15 miliona eura, no on je na kraju odbio otići u Englesku.
Sada Sky Sport Italia tvrdi da je Juve u naprednim pregovorima s Bayernom, kako bi Hrvat mogao otići na posudbu s opcijom ili obvezom kupnje za 15 miliona eura.
Das Bild, s druge strane, tvrdi da je menadžer Bayerna Niko Kovač predložio Mandžukića kao metu, ali klupska hijerarhija nije bila uvjerena u tu odluku.
Mandžukić je već igrao za Bayern od 2012. do 2014. godine, a sada ima 33 godine i ugovor sa Starom damom do ljeta 2021. godine.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije mu se dopalo