Pepe je izbacio dva igrača Burnleya

Pokazao samo dio onoga što zna

Nicolas Pepe je danas pokazao da će biti ogromno pojačanje Arsenala

S. Pašalić

Arsenal je u 2. kolu savladao Burnley sa 2:1 i tako stigao i do druge pobjede u novoj sezoni Premier lige.

Poveli su Topnici u 13. minuti preko Lacazettea, a gosti su u 43. minuti golom Barnesa izjednačili na 1:1.

U drugom poluvremenu Aubameyang je u 64. minuti pogodio za konačnih 2:1. Novo pojačanje Arsenala, Nicolas Pepe je ušao u igru odmah na početku drugog poluvremena i sa nekoliko poteza oduševio domaće navijače.

Pepe je ovog ljeta stigao ne Emirates za 72 miliona funti nakon što je prošle sezone u dresu Lillea postigao 22 gola i upisao 11 asistencija.

U utakmici protiv Burnleya nije postigao gol, ali je u 77. minuti sjajnim potezom izbacio dva igrača gostiju i pokazao samo dio vještina koje posjeduje.