U drugom poluvremenu Vardar je pokušao da okrene stvari u svoju korist, ali na kraju više od minimalnog poraza nisu mogli.

Drugo kolo SEHA lige

Motor Zaporozhye na domaćem terenu bolje od Vardara

Esmer Oštraković

Vardar je u drugom kolu SEHA lige poražen od ekipe Motor Zaporozhye-a sa minimalnih 32:31.

Cijela utakmica je bila neizvjesna, a na kraju su spretniji bili igrači Zaporozhye-a, te su ostvarili pobjedu.

Domaća ekipa je startala jako dobro, a i većim dijelom prvog poluvremana su imali vodstvo. Na odmor su otišli sa vodstvom od 13:12.

Kod domaćih je najefikasniji bio Pukhouski sa šest postignutih golova, dok je Kod Vardara također šest golova postigao Dibirov.