Kapiten Real Madrida Sergio Ramos napravio je iznenađujući odluku za naredno ljeto.
Iako će iza sebe imati dugu sezonu u dresu Reala, te nastup za Španiju na Evropskom prvenstvu, odlučio je da igra na Olimpijskim igrama u Tokiju.
Ramos želi biti jedan od trojice fudbalera iznad 23 godine koji će predstavljati Španiju u Tokiju, jer ima sasvim jednostavnu želju - olimpijsko zlato.
Ipak, za nastup na Olimpijskim igrama morat će dobiti dozvolu kluba. Njegov odlazak u Tokio značio bi propuštanje dobrog dijela predsezone, a u tim bi se vratio samo dvije sedmice pred početak prvenstva.
Zanimljivo, Ramos nije jedina svjetska zvijezda koja bi željela do zlata u Tokiju. Kylian Mbappe ima istu želju i smatra da bi mu olimpijsko zlato pomoglo u osvajanju Zlatne lopte.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Rossonerima baš sada treba