Cluj bolji od Craiove

Zakarićev debi za zaborav, Koljić maler kao rijetko ko

Admin Čaušević

Derbi 13. kola prvenstva Rumunije između Cluja i Craiove okončan je pobjedom domaćih 2:0.

Goran Zakarić je meč započeo od prve minute, ali debi u dresu novog kluba neće pamtiti po dobrom jer se i nije baš naigrao na stadionu Constantin Radulescu. Zamijenjen je u 80. minuti.

U prvom poluvremenu su mreže mirovale, a domaći su do trijumfa stigli golovima u posljednjih 20-ak minuta.

Traore je u 70. pogodio za vodstvo, da bi osam minuta kasnije Omrani postavio konačnih 2:0 za potvrdu prvog mjesta na tabeli.

Inače, Elvir Koljić uopšte nije konkurisao za ovaj meč. Nakon što se nedavno oporavio od teške povrede, odlični napadač zbog umora nije ni putovao s ekipom na teško gostovanje.