Borac i Zrinjski remizirali

U Banja Luci se igralo skoro 100 minuta, varnice u samom finišu

Admin Čaušević

Borac i Zrinjski su u posljednjem meču današnjeg programa 17. kola Premijer lige odigrali 0:0.

Drugo poluvrijeme na Gradskom stadionu u Banja Luci obilježile su dvije teške povrede zbog čega je sudija Šehović morao utakmicu produžiti osam minuta.

Susret je praktično trajao 100 minuta, a upravo posljednji minut meča donio je ozbiljno koškanje i naguravanje između igrača obje ekipe.

Nakon što se situacija smirila sudija Šehović je iz gužve izdvojio Volkova kod domaćih te Zlomislića kod gostiju te im pokazao žute kartone.