Uručene mu nagrade
Nemanja Gordić u Podgorici dočekan kao kralj!
Bh. košarkaš Nemanja Gordić gostovao je večeras sa Partizanom u Podgorici.
Dolazak Gordića čelnici ekipe Budućnosti iskoristili su kako bi mu se zahvalili za sve ono što je bh. košarkaš napravio u njihovom dresu od 2016. do 2019. godine.
Njemu je pred početak utakmice uručen prigodan poklon. Dočekan je velikim ovacijama sa tribina i sigurno, a kući ide i sa dresom Budućnosti na kojem je pisalo:
"Gorda, hvala za sve".
Gordić je pružao impresivne partije, posebno u sezoni 2017/2018 kada je Budućnost došla o titule u ABA ligi, a Nemanja titulu najkorisnijeg igrača.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Ni on nije mogao zadržati emocije