Besprijekorno čista
Izgled Željine svlačionice nakon jučerašnje utakmice iznenadio sve
Nogometaši Željezničara jučer su na Koševu s 3:1 pobijedili Sarajevo u 120. ligaškom derbiju vječitih rivala.
Željezničar je uz maestralnu partiju dvostrukog strijelca i asistenta Semira Štilića stigao do jako važne pobjede, izjednačio se bodovno sa Sarajevom, ali i preuzeo vrh tabele zbog boljeg međusobnog skora.
Nakon što je utakmica završila, kao i slavlje na terenu s navijačima, igrači gostujućeg tima zaputili su se u svlačionicu. Prije nego su napustili istu, odlučili su da je ostave besprijekorno čistom.
U FK Željezničar su se pobrinuli da svlačionicu očiste do te mjere da izgleda kao i prije same utakmice, što je iznenadilo, pa i šokiralo uposlenike Centra za sport i rekreaciju, koji su zaduženi za održavanje stadiona Koševo.
Često se desi kako gosti ne mare za tuđe, ostavljaju hrpu smeća u svlačionici i samo odu, ali potez Plavih svakako je za pohvalu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Blijedo izdanje Zmajeva
Bh. košarkaši doživjeli fijasko protiv Španije, već sutra novi veliki izazov
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići