Hoće li zaista u ovom dresu nastupati?
Objavljena fotografija dresa u kojoj će Hrvatska igrati na Euru, navijači razočarani
Stranica koja već godinama objavljuje fotografije novih dresova klubova i reprezentacija, Footy headlines, objavila je danas i izgled dresa u kojem će Hrvatska nastupati na predstojećem Euru.
On je navijače razočarao jer se pored velikih crvenih kockica, koje su donedavno bile jedine na dresu, nalazi i mnogo malih koje drastično mijenjaju izgled.
Šorc i štucne bit će bijele boje, a stražnja strana dresa ostaje crvena. Naravno, treba reći da još uvijek nije sigurno da će baš ovo biti novi dres Hrvatske, ali ako je vjerovati ranijim iskustvima pomenuta stranica rijetko pravi greške.
Ipak ćemo svi skupa morati malo sačekati kako bismo vidjeli zvanični izgled novog dresa u kojem će Hrvatska igrati na Euru.
Inače, Vatreni su na smotri najboljih selekcija Starog kontinenta smješteni u grupu D skupa sa Engleskom, Češkom i pobjednikom play offa Lige C.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove