Sprema se veliki transfer
Norvežani tvrde: Haaland je na putu za Manchester!
Norveški mediji tvrde kako Erling Haaland trenutno putuje u Englesku, tačnije u Manchester gdje će obaviti pregovore sa čelnicima ovog kluba.
Navodno, on je sa svojim ocem prije nešto manje od sat vremena iz Norveške krenuo prema Engleskoj.
Haaland je povezivan sa velikim brojem timova, a na jednoj od utakmica ga je pratilo čak četrdeset skauta.
Ipak, čini se da je njegov izbor pao na Manchester United, te bi se, ukoliko sve prođe kako treba, ova saga mogla vrlo brzo završiti.
Solskjaer nije krio da mu se sviđa stil igre koju preferira ovaj mladi nogometaš, kojeg bi vrlo lako od januara mogli gledati u dresu Manchester Uniteda.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Nakon poraza od Italije u 3. kolu
Dobre stare kalkulacije: Jasno je šta Bosni i Hercegovini treba za prolaz u drugi krug Eurobasketa!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići