Stiže umjesto Reine

Sky Sports: Asmir Begović pred potpisom za Milan!

Endin Čaušević

Bh. golman Asmir Begović vratio se u Bournemouth nakon šestomjesečne posudbe u Qarabagu.

Begović je pružao jako dobre partije u ekipi Qarabaga, a nakon pola godine odlučio se vratiti u Bournemouth. No, jasno je da tu nije u planovima trenera i prema svemu sudeći Begović će na novu posudbu.

Špekulisalo se da ga žele Aston Villa, Derby i West Ham, no ugledni Sky Sports prenosi da će Begović karijeru nastaviti u italijanskoj Seriji A.

Kako piše Sky Sports je na korak od dolaska u Milan i bit će zamjena za Pepea Reinu koji ide u Aston Villu. No, jasno je da će Begović na San Siru biti rezervna opcija s obzirom da je prvi golman Gianluigi Donnarumma.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.