Iskusni veznjak ima novi klub
Nakon višemjesečne potrage za klubom Muamer Svraka se skrasio na Kosovu
Nekadašnji reprezentativac BiH i bivši veznjak Željezničara, Muamer Svraka pronašao je novi inostrani angažman.
Nakon igranja u Hrvatskoj, Sloveniji, Indoneziju, Estoniji i Malti naredna stanica u Svrakinoj karijeri će biti Kosovo.
Naime, ovaj 31-godišnjak je postigao dogovor s ekipom SC Gjilani te će se novoj ekipi priključiti na pripremama u Turskoj.
SC Giljani je trenutno drugoplasirana ekipa kosovskog prvenstva. U ovom klubu Svraku vide kao pojačanje s kojim će se napasti titula prvaka.
Inače, Sarajlija je posljednjih šest mjeseci bio bez kluba nakon što je prošlog ljeta napustio Birkirkaru. Spominjao se njegov novo odlazak u Indoneziju, ali se na kraju skrasio na Kosovu.
Kosovski mediji imaju samo riječi hvale za Svraku, izdvojili su njegov učinak iz 2018. godine kada je igrajući za estonsku Levadiju zabio 13 golova.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
U razgovoru za L'Equipe