Nevjerovatan je postotak posjeda lopte u korist Barce, ali da nije Ter Stegena...

Derbi 21. kola La Lige igra se na Mestalli između Valencije i Barcelone.

Za sada nema golova, prije svega zahvaljujući Ter Stegenu koji je Maximilianu Gomezu odbranio penal u 12. minuti, a kojeg je skrivio Pique.

Quique Setien je po dolasku u Barcu vratio tika-taku, Barcelona igra na posjed, a interesatno da je on u 10. minuti bio čak 90 posto u korist Katalonaca i samo 10 posto u korist domaćina.

Valencia je kasnije ipak uspjela taj mali postotak posjeda lopte podići na 15-20 posto, no uglavnom je lopta u nogama igrača Barcelone, ali to im barem za sada ne donosi rezultat.