Brazilski fudbaler Willian (31) napustit će Chelsea nakon sedam godina.
Iskusni 31-godišnji fudbaler će od naredne sezone vjerovatno nositi dres Barcelone, gdje će stići kao slobodan fudbaler po isteku ugovora s Plavcima.
Marca javlja kako je katalonski velikan veoma blizu realizacije transfera ovog fudbalera i da bi uskoro sve trebalo biti gotovo.
Barcelona je odavno željela dovesti Williana. U ljeto 2018. godine bili su jako blizu da to naprave, ali na kraju ipak nije došlo do transfera.
Willian je odigrao 323 utakmice za Chelsea i postigao je 57 golova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Padaju rekordi na Eurobasketu
Nije normalno šta radi Luka Dončić: Košarka ovo ne pamti, Italijani samo gledaju
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo