Foto - EPA

Bundesliga 20. kolo

Nevjerovatni Haaland nastavio seriju golova, Borussia razbila Union Berlin

Borussia iz Dortmunda pobijedila je na Signal Iduna Parku Union Berlin sa 5:0 u susretu 20. kola njemačke Bundeslige.

Ponovo je briljirao sjajni Erling Haaland koji je zabio dva gola i tako je u tri utakmice postigao ukupno sedam golova.

Sancho je u 13. minuti načeo Union Berlin golom za 1:0, da bi pet minuta kasnije Haaland pogodio za 2:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u nastavku Union primio još tri gola.

Reus je s penala u 68. minuti pogodio za 3:0, Witsel dvije minute kasnije pogađa za 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Haaland u 76. minuti.