Odlučivali centimetri
Fudbaleri Juventusa su večeras na svojoj koži osjetili da sreća prati hrabre
Juventus je zaista imao sreće u 21. minuti susreta na gostovanju kod Verone.
Skoro 20.000 domaćih navijača na stadionu Bentegodi se počelo radovati nakon gola Marasha Kumbulle, ali to slavlje je bilo kratkog daha.
Nakon ubačaja iz prekida Kumbulla je pogodio mrežu Stare dame, proslavio je pogodak sa saigračima, međutim nakon dojave iz VAR sobe uslijedilo je razočarenje.
Nakon pregledanog snimka ispostavilo se da je mladi štoper bio u ofsajd poziciji i to od nekoliko centimetara pa je gol poništen.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Umjesto sažaljenja - kritike
Simanić sinoć molio za sažaljenje Srbije, a jutros ga je uzdrmala bolna istina: "Dečko, ti si..."
Projekat je dosta ambiciozan